Aromka Sada čajovek ze sojového vosku ve skle (6 x 14 g) - mix vůní

  Bohužel neznáme dodací lhůtu tohoto produktu.

Popis produktu

Yankee Candle Just Go letní sada vonných vosků do aromalampy 8 kusů, dárková sada - VMD drogerie a parfumerie. Ty nejekologičtější svíčky vůbec - tak by se jednoduše dala charakterizovat značka The Greatest Candle in the World. Její originální pikantní, kořeněné a zároveň sladké aroma vás okouzlí. A věděli jste, že běžné svíčky jsou vyráběné z parafínu, tudíž z ropy?.

S přírodní svíčkou ve stylové plechovce od The Greatest Candle bude hračka vytvořit krásnou a romantickou atmosféru. Čajové svíčky jsou parádní pro romatické osvětlení interiéru, ke koupeli ve vaně anebo třeba k rozličným rituálům. Svíčky jsou ale v naprostém pořádku, při zapálení nebo ponechání v teplejší místnosti se vosk slije…. Aromka Sada čajovek ze sojového vosku ve skle (6 x 14 g) – mix vůní.

Koncept spočívá v recyklaci použitých rostlinných olejů (které výrobce shromažďuje v restauracích) jako prevenci kontaminace vody a půdy. Sleva - vlivem chladnějších teplot došlo k popráskání vosku (viz. Produkt aromka Svíčka ze sojového vosku - whisky sklenice (137 g) - květiny je šetrný k přírodě a jistě si ho oblíbíte.

Parametry produktu

Výrobce
Aromka
Hmotnost
14 g
Doba hoření
3 - 4,5 hodiny
Hmotnost vosku
14 g
Rozměry
38 x 17 mm
Vosk
sojový
Vůně
mix vůní
Země původu
Česká republika