Dolfin Čokoláda hořká s růžovým pepřem 70 g

  Tento produkt je skladem. Do úterý 1. 7. u Vás doma.

Popis produktu

Dolfin nabízí širokou škálu chutí, prakticky z celého světa. Produkt Dolfin Čokoláda hořká s nugátem 30 g Brno. Hořká čokoláda s růžovým pepřem Obsah kakaové sušiny min. Kvalita a vynikající chuť je dána vysokými nároky na výběr nejkvalitnějších kakaových bobů , jejich jemným pražením a odbornými znalostmi samotných řemeslníků.

E-shop a kamenný obchod s nízkými cenami, který vás nezklame. DOLFIN je čokoláda z Belgie, která je velmocí ve výrobě nejkvalitnějších čokolád. Složení: kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, růžový pepř 1%, emulgátor: sójový lecitin, přírodní. Upozornění: Může obsahovat ořechy a mléčné bílkoviny.

Belgická čokoláda Dolfin je pověstná svou vysokou kvalitou, intenzivní chutí pravé čokolády, kvalitními surovinami a především neotřelými příchutěmi. Štiplavé tóny růžového pepře dodávají hořké čokoládě nový rozměr. Ovoce, koření, bylinky i květiny nebo oříšky vytváří překvapivé, ale vždy harmonické kombinace, které oslní i znalce a protřelé gurmány. Hořká čokoláda s růžovým pepřem Dolfin spojuje kvalitní čokoládu a její sladkou chuť se štiplavým růžovým pepřem.

Jsou překvapivé, jsou kořeněné nebo sladce orientální a mísí se s drahou hořkou i mléčnou čokoládou. Výsledná kombinace je překvapivě lahodná a vůbec ne fádní.

Parametry produktu

Výrobce
Dolfin
Hmotnost
70 g
EAN kód
5413415233300