Faran Set minerálních dekorativních barev, True Colors Fire 13,5 ml

  Tento produkt je skladem. Do úterý 23. 9. u Vás doma.

Popis produktu

Videoklip, překlad a text písně True Colors od Zedd. Mossa Obnovující pleťová sada, Youth Defence 50 + 50 ml informace a recenze. Použití: Malé množství minerálního prášku naberte na štětec a za jeho pomoci aplikujte na vybrané místo. Na pokožce vypadají naprosto přirozeně, netvoří umělou jednolitou masku.

Jednotlivé minerální prášky lze mezi sebou libovolně míchat a vytvořit tak jedinečný odstín. Dokonale přilnou k pokožce a výborně tak drží po celý den. All my life, one page at a time I'll show you my, my true colors No I won't apologize for the fire in. Sada minerálních líčidel Faran True Colours Fire obsahuje kombinaci multifunkčních minerálních prášků v hřejivých odstínech.

Ostatní kategorie: Sypké oční stíny, Sypké tvářenky. Jsou vhodné pro každý typ líčení, perfektně drží a neslévají se do vrásek. Navíc díky obsaženým minerálům mají líčidla přirozený ochranný faktor. Šetrné složení nedráždí ani tu nejcitlivější pleť a citlivé oči.

Naneste na nehty, poté fixujte průhledným lakem na nehty, nebo smíchejte s přímo s lakem na nehty a vytvořte si tak svůj originální lak. Minerály nezanášejí póry a nezpůsobují tak akné, naopak pomáhají zlepšovat jeho stav díky své antibakteriální funkci. Samotná voda stav vašeho líčení nepoškodí, ale jde velmi snadno smýt jemným třením za pomoci vody nebo vašeho oblíbeného odličovacího přípravku. Zároveň však nezatěžují pleť zbytečným obsahem chemikálií, protože jsou tvořeny pouze minerálními pigmenty a slídou.

Minerální stíny mají skvělou pigmentaci a vynikající výdrž.

Parametry produktu

Výrobce
Faran
Objem
13,5 ml
EAN kód
7290103322977