Rapunzel Bio Horské fíky, 250g

  Tento produkt dodáme do týdne. Do úterý 30. 9. u Vás doma.

Popis produktu

Jsou bez lepku, bez laktózy - Pouze z fazolí a vody. Recenze a informace o 8 x Rapunzel Bio Quinoa mix barevný, 250g. Káva Single Origin Nikaragua bio, zrnková 100% Arabica - zrna z horské oblasti, s jemnou kyselinkou, pomalu a šetrně pražená tradiční metodou v České republice. Pro dobrý pocit Naše káva z pěstitelského projektu v Nikaragui vyniká v mnoha ohledech: Přímý obchod zajišťuje, že peníze jdou tam, kam by měly, a to.

Káva patří mezi oblíbený horký nápoj s obsahem kofeinu, který je charakteristický svou silnou vůní a černou barvou. Bio Káva Single Origin Nikaragua, celá zrna 250g, SONNENTOR. Naše Organic Protein Pasta je ideální pro ty, kteří chtějí zdravé těstoviny s vysokým obsahem bílkovin a nízkým glykemickým indexem. Klasické, na slunci sušené a ručně sbírané horské fíky nejvyšší kvality, původem z prosluněných tureckých plantáží, představují lahodnou ovocnou pochoutku orien….

Jedinečný mix bílé a červené Quinoai neboli Merlíku čilského má svůj původ v latinské Americe, kde je znám jako Andské zlato a po staletí uctíván jako výjimečná….

Parametry produktu

Výrobce
RAPUNZEL
Hmotnost
250 g
EAN kód
4006040050216