Reniu Fiji Mýdlo z kokosového oleje, kokos 100 g

  Tento produkt je skladem. Do středy 28. 8. u Vás doma.

Popis produktu

Ta pokožku celého těla účinně umyje, aniž by došlo k vysušení či podráždění pleti. Rostlinné oleje dodávají pokožce množství nenasycených mastných kyselin a vitaminů, které podporují pružnost a zdraví pleti. Naleznete v něm kokosové mléko a olej, směs výtažků z exotických oříšků a přírodní glycerin. Tuhé mýdlo je tvořeno kombinací zmýdelněného kokosového a palmového oleje, které tvoří jemnou krémovou pěnu.

Reniu mýdlo z kokosového oleje 110g KOKOS - Ručně vyrobená kokosová mýdla na bázi výlučně přírodních ingrediencí jejíchž základ tvoří panenský olej s hojivými účinky. Použití: Mýdlo napěňte ve vlhkých dlaních a podle potřeby aplikujte na pokožku celého těla. 2010Produkty Reniu,jejichž základem je extra panenský kokosový olej,v sobě skrývají tradiční. Výživné mýdlo z kokosového oleje s vůní kokosu pečuje o pokožku rukou i celého těla díky složení bohatému na množství rostlinných olejů.

 Speciální receptura studeného procesu výroby mýdla zachovává olejům všechny obsažené živiny. Pleť nejenom lehce myjí, také ji zanechávají vláčnou, pečují o ni a chrání před dehydratací.

Parametry produktu

Výrobce
Reniu Fiji
Hmotnost
100 g
EAN kód
698876130909