Siddhalepa Mýdlo Lothsumbulu, Ayurveda Luxury Spa 60 g

  Tento produkt je skladem. Do úterý 27. 8. u Vás doma.

Popis produktu

Ájurvédské přísady obsažené v mýdle Turmeric poskytují vaši pokožce třpytivě zlatavou barvu a jemná vůně jasmínových květů podporuje pocit tepla, hebkosti a hlubokého spánku. Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products Lothsumbulu mýdlo 60 g. Proces výroby ručního mýdla je velmi odlišný od výroby běžného spotřebního mýdla. Libebit Tekuté mýdlo s konopným olejem 200 ml Brno.

Použití: Mýdlo napěňte s troškou vody v dlaních, naneste na pokožku a smyjte čistou vodou. To zaručí, že vaše mýdlo déle vydrží a bude čerstvější, protože banánové listy absorbují přebytečnou vodu, a tím se mýdlo udržuje stále. Nejlepší ceny, akční ceny, srovnání cen, porovnání cen, zboží, akční cena, sleva, prodej, akce, nejlepsiceny, nejlevnější mobily, mobilní telefony, notebooky, mp3 přehrávače, digitální fotoaparáty, pneumatiky, pneu, lcd monitory, dvd přehrávače, dvd rekordéry, televizory, videokamery, kamery, domácí kino, pda, počítače, tiskárny, kopírky, skenery, gsm, chladničky, lednice, ledničky, pračky, myčky, sušičky, sporáky, trouby, žehličky, vysavače, parfémy, hodinky, snowboardy, lyže, kola, brusle, in-line, vrtačky, elektrické nářadí, sekačky, grily, sněhové frézy, bazény. Oblíbíte si kombinaci ajurvédských přísad, koření, olejů, esenciálních olejů, bylin a autentické aroma těchto ručně vyráběných mýdel.

Bylinné extrakty ze stromu lodhra a alstonie scholari působí relaxačně na unavené a namožené tělo a zbavují ho napětí. Ajurvédská mýdla Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products jsou ručně vyráběna od začátku až do konce s velkou péčí. Použití: Mýdlo je vložené do speciální krabičky z banánových listů, která se používá při odkládání mýdla po umytí. Mýdlo Lothsumbulu 60g Jemné ajurvédské mýdlo Lotshumbulu má velmi příjemnou exotickou sladce květinovou vůni, která v organizmu vyvolává pocit uklidnění, uvolnění, odstraňuje stres a navozuje harmonii těla i duše.

Siddhalepa věnuje zvláštní péči výběru bylinných přísad, obsažených v našich mýdlech, a jejich speciální přípravě. Lze používat na všechny typy pleti, výborné pro suchou pleť. Tato tisíci lety prověřená pradávná ájurvédská kombinace bylin obsahuje kurkumu, extrakty z kookony cejlonské a jasmínového květu, které se od pradávna používají při kožních problémech. Lotshumbulu mýdlo má velice dobré čistící účinky, aniž by vysušovalo vaší pokožku.

Parametry produktu

Výrobce
Siddhalepa
Hmotnost
60 g