Siddhalepa Mýdlo Spearmint, Ayurveda Luxury Spa 60 g

  Tento produkt je skladem. Do úterý 23. 9. u Vás doma.

Popis produktu

Ajurvédské mýdlo Spearmint Siddhalepa má svěží mátově-peprmintovo-skořicovou vůni. Blog o přírodní kosmetice, životě, ulítlých nápadech, změnách i stagnaci =). To zaručí, že vaše mýdlo déle vydrží a bude čerstvější, protože banánové listy absorbují přebytečnou vodu a tím se mýdlo udržuje stále suché a zdravotně nezávadné. Siddhalepa Mýdlo Spearmint, Ayurveda Luxury Spa 60 g.

Mýdlo dodává tělu pocit čerstvosti, lehkosti a osvěžuje celý organismus. Doporučujeme používat na celé tělo a především jako péči o chodidla, které zbaví pocitu únavy a dodá jim osvěžení. Bronner's Tekuté universální mýdlo ALL-ONE!, Citrus-Orange 60 ml. Tip: Mýdlo je vložené do speciální krabičky z banánových listů, která se používá při odkládání mýdla po umytí.

Hygiena srovnání cen, recenze a hodnocení, seznam zboží, prodej, porovnání cen Hygiena na NejlepsiCeny. Mýdlo je vynikající v kombinaci s ajurvédskou solnou koupelí na nohy a masážním olejem na nohy. Ájurvédská masáž je technika při které dochází k celkové harmonizaci těla, duše i mysli.

Parametry produktu

Výrobce
Siddhalepa
Hmotnost
60 g