AlmaWin Prací prostředek tekutý, na vlnu a hedvábí 750 ml

  Tento produkt je skladem. Do čtvrtka 18. 7. u Vás doma.

Popis produktu

Prací prostředek je k prádlu šetrný, neboť obsahuje pouze přírodní rostlinné tenzidy.   VÍTE ŽE? Snížíte-li teplotu vody v pračce, ušetříte až 40% energie. Kvalitní přírodní složení účinkuje již při nízkých teplotách, prostředek je tak vhodný i pro praní v ruce. Základem přírodních pracích gelů je klasické mýdlo, soda bicarbona, případně mýdlové ořechy.

Díky obsahu pšeničného proteinu pečuje o jemná přírodní vlákna, jemně čistí bez mýdla. Prací gel na praní jemných přírodních vláken jako je vlna (kašmír, alpaka apod. Tekutý prací prášek Almawin na jemné prádlo, na vlnu a hedvábí, vhodné do pračky i na ruční praní, působí při nízkých teplotách, vůně přírodních éterických olejů. Alma Win tekutý prací prostředek na vlnu a hedvábí 750 ml.

  Máte-li v místě bydliště středně tvrdou až tvrdší vodu, doporučujeme ke změkčení vody a zvýšení pracího účinku použít prostředky ke změkčení vody Výrobek je zcela odbouratelný a vhodný i do. Tekutý prací prostředek mohou bez problémů používat osoby s citlivou pokožkou náchylnou k podráždění i malé děti. S obsahem změkčujících látek pro hedvábnou jemnost vašeho prádla a příjemnou, delikátní vůní přírodních éterických olejů. Prací prostředeky s vyváženými dermatologickými vlastnostmi a vynikajícím pracím účinkem.

  Vhodný i pro ruční praní a praní ve studené vodě již od teplot 20°C. ), výrobky z peří (péřové bundy, spací pytle, polštáře, pokrývky), jsou-li výrobcem označeny jako vhodné k vyprání, a také přírodní ovčí kůže (jsou-li označeny jako pratelné). Ty vytvoří jemnou pěnu, která účinně odstraní nečistoty, aniž by poškodila strukturu či barvu prádla. Dávkování: Na várku prádla přidejte podle míry zašpinění 30-60 ml tekutého pracího prostředku.

Jsou velice jemné a šetrné k pokožce, avšak zároveň odstraní všechny nečistoty. Ve složení najdeme pouze směs éterických olejů, žádnou chemickou parfemaci. S obsahem pšeničných proteinů pro péči o pokožku a jemnou,. Šetrný, ale důkladný prostředek pro ošetření vlny, hedvábí a jemných tkanin při nízkých teplotách.

Parametry produktu

Výrobce
AlmaWin
Objem
750 ml
EAN kód
4019555700071