AlmaWin Prací prostředek tekutý 1,5 l

  Tento produkt je skladem. Do čtvrtka 18. 7. u Vás doma.

Popis produktu

S obsahem změkčujících látek pro lehkou jemnost vašeho prádla a příjemnou, delikátní vůní přírodních éterických olejů. Jemné složení z oblečení účinně odstraní nečistoty i stopy potu. CZ - AlmaWin Prací prostředek tekutý, sport + outdoor 750 ml. Díky AlmaWin Tekutému pracímu prostředku bude vaše prádlo déle vypadat jako nové.

Složení: mýdlo z rostlinných* olejů, cukrové tenzidy, síran glycerínu, ethanol, kyselina mléčná, sodná sůl kyseliny jantarové, pšeničné. Vydatný eko koncentrát s hodnotnými rostlinnými bio oleji a výtažkem z lipových květů si zamilujete pro jeho šetrnost k prádlu a hedvábnou jemnost, kterou vašemu prádlu propůjčí. Dávkování: v závislosti na tvrdosti vody a míry ušpinění prádla:1 vršek =30 ml. Almawin Sport and Outdoor zachovává i při pravidelném praní účinnost a kvalitu moderních materiálů, jako jsou speciální vlákna, mikrovlákna, plavecké oblečení i membránové tkaniny.

Prací prostředeky s vyváženými dermatologickými vlastnostmi a vynikajícím pracím účinkem. Základ pracího prostředku tvoří jemné rostlinné mýdlo a přírodní tenzidy. Šetrný prací prostředek Almawin Sport and Outdoor je výborným pomocníkem pro praní sportovního oblečení vyrobeného z mikrovláken i jiných speciálních tkanin. Obsahuje jemné mýdlo a pěnidla pro čisté prádlo, zatímco éterické oleje dodají příjemnou vůni.

Dávkování: Na várku prádla přidejte podle míry zašpinění 30-60 ml tekutého pracího prostředku. Koncentrovaný prací gel určený k praní tmavého a černého prádla při teplotách od 20 do 60° C. Ty prádlo krásně provoní a navíc nedráždí citlivou pokožku. Země původu: Made in Germany, vyrobeno v EUObsah: 1,5l.

Praní v pračce: Dávkujte po uzávěrech (1 uzávěr = 30ml) dle tvrdosti vody a intenzity zašpinění (viz obal). Šetrný prací prostředek je díky obsahu rostlinných tenzidů vhodný na bílé i barevné prádlo. Při pozření ihned vyhledejte radu lékaře a předložte balení nebo etiketu. Díky speciálnímu, velmi účinnému složení pere až do hloubky vláken, zároveň udržuje barvy zářivé a svěží.

NaturesCare - ALMAWIN Tekutý prací prostředek 1,5 l - ekonom. Přírodní složení je šetrné jak k citlivé pokožce náchylné k alergiím, tak k životnímu prostředí. Prací prostředek neobsahuje mýdlo, které by mohlo narušit ochranné membrány či vlákna. Ruční praní: 15ml prostředku rozřeďte v 5 litrech vody.

  Díky obsahu přírodních enzymů umožní praní i při nižších teplotách. Prací prostředek Almawin je tak vhodný i pro osoby s jemnou alergickou pokožkou a pro malé děti. Obsažené složky se začnou při kontaktu s odpadními vodami rozkládat na přirozeně se vyskytující látky a. Ty při kontaktu s vodou vytvoří jemnou pěnu, která účinně odstraní skvrny i nečistoty, aniž by poškodila strukturu či dokonce barvu prádla.

Alma Win Waschmittel tekutý prací prostředek na tmavé a černé tkaniny. Šetrný, ale důkladný prostředek pro ošetření vlny, hedvábí a jemných tkanin při nízkých teplotách. Prací prostředek neobsahuje chemickou parfemaci, ve složení můžete najít pouze směs éterických olejů. Tyto dvě složky vytvoří krémovou pěnu, která účinně odstraní nečistoty zažrané ve vláknech oblečení, ale zároveň nepoškodí a nevyšisuje barvu textilu.

Parametry produktu

Výrobce
AlmaWin
Objem
1,5 l
EAN kód
4019555700101