Klar Bělidlo a sůl na skvrny 400 g

  Tento produkt je skladem. Do čtvrtka 18. 7. u Vás doma.

Popis produktu

Složení INCI: Sodium Carbonate,Sodium Carbonate Peroxide, Sodium Bicarbonate, Sodium. Obsahují rychle odbouratelné účinné látky a substance s čistou ekobilancí. KLAR Bělidlo - sůl na skvrny 400 g Pro zářivě bílé prádlo a k odstranění skvrn. Přírodní složení na kyslíkové bázi je obohaceno o aktivátor, který podporuje účinnost ostatních látek.

Textilu navrací ztracenou bělost, ze skleniček a hrníčků odstraňuje fleky po čaji a kávě. Vhodný k použití jak do pračky, tak i do myčky pro zářivě bílé prádlo beze šmouh a nádobí beze skvrn. Klar představuje systém přírodních čisticích prostředků, které byly speciálně vyvinuty pro potřeby extrémně citlivé a alergické pokožky trpící dermatózou. POUŽITÍ DO MYČKY NÁDOBÍ: 15 ml KLAR bělidla přidejte k prášku do zásobníku.

Před použitím na barevné prádlo nutno předem vyzkoušet stálost barev. Produkty KLAR kombinují vynikající prací účinek s šetrností k lidskému zdraví a životnímu prostředí. Bělidlo je tak účinné už při mytí či praní na 30°C. Univerzální bělidlo Klar je vhodné k použití na skrvny na textilu, na zažloutlé prádlo nebo do myčky.

Díky obsahu jedlé sody bělidlo navrací zašlému prádlu jeho někdejší bělost a účinně odstraňuje skvrny z nádobí.

Parametry produktu

Výrobce
Klar
Hmotnost
400 g
EAN kód
4019555100130