Planet Pure Aviváž extra mild 1 l

  Tento produkt je skladem. Do čtvrtka 18. 7. u Vás doma.

Popis produktu

Produkt Planet Pure Aviváž bez parfemace 1 l Brno.  Nejvyšší kvalitu zaručují mnohé eko certifikáty, jako například BDIH nebo rakouská značka pro bio produkty ABG – Austria Bio Garantie. sk je nákupný radca, ktorý radí, ako vybrať ten najlepší produkt a ponúka porovnanie cien zo stoviek internetových obchodov. Navíc, firma zaměstnává sociálně znevýhodněné občany a celkově se maximálně snaží, aby veškeré její aktivity byly tak čisté, jak proklamuje její název.

Planet Pure vyrábí nejčistším možným způsobem nejčistší ekodrogerii. Použití: Do dávkovače pračky přidejte na várku prádla 1 odměrku aviváže. Složení: Soapwort Extract 1) (1-5 %) , Decyl Glucoside, Xylose, Xanthan Gum, Ethanol 1), Citric Acid, Fragrance 2), p-Anisic Acid, Pottasium Sorbate, Soy Proteine, Rosmarinus Officinalis Oil 1), Calendula Officinalis Extract 1), Rosmarinus Officinalis Extract 1), Linalool 3)1) Organic agriculture, 2) Made using organic ingredients, 3) Natural essential oils. Aviváž dodává prádlu také jemnou vůni díky obsahu extraktu z květů Aloe vera.

Rostlinné tenzidy příjemně změkčí prádlo, aniž by zbytečně zatěžovaly životní prostředí, při kontaktu s odpadními vodami se totiž začnou rozkládat na přirozeně se vyskytující látky a neukládají se v přírodě. Svou snahou pomáhá chránit životní prostředí, snižuje spotřebu odpadů a celkově pozitivně působí na trvale udržitelný rozvoj. Aviváž Planet Pure Extra Mild dodává prádlu jemnost a hebkost a současně je snášena i tou nejcitlivější pokožkou dětí a alergiků. Prací a čistící prostředky jsou vyrobeny tak, aby co nejméně zatěžovaly životní prostředí.

Parametry produktu

Výrobce
Planet Pure
Objem
1 l
EAN kód
9120001469864