Numi Puerh Ginger Pu-erh 16 ks, 33,6 g

  Tento produkt je skladem. Do úterý 27. 8. u Vás doma.

Popis produktu

See what Whole Health Market (wholehealthmarket) has discovered on Pinterest, the world's biggest collection of ideas. Příprava: Čajový sáček zalijte horkou čerstvě převařenou vodou a nechte louhovat 3 - 5 minut. Explore Belladonna's board "Chocolate Noir" on Pinterest. CZ - Numi Organic Tea Puerh Cardamom Pu-erh 16 ks, 33,6 g.

Nasládlá zemitá chuť pu-erhu je doplněna štiplavým pikantním zázvorem a společně tvoří jedienčnou osvěžující chuť, která vám dodá energii a příjemně povzbudí. Lístky čaje jsou fermentovány unikátním způsobem, který zaručuje zemitou chuť čaje. Čajové lístky společně s kořením tvoří jedinečnou chuť, která povzbudí a zároveň zpříjemní každý den. Production of Instant Tea Powder by Spray Drying - PDF.

V kombinaci se zeleným kardamomem tvoří pu-erh skvělý aromatický a osvěžující nápoj se sladkými exotickými tóny. See more ideas about Chocolate, Chocolate gifts and Chocolates. Černý čaj Pu-erh s kardamomem vás potěší sytou plnou chutí doplněnou sladkými mírně pikantními tóny koření. Čajové lístky jsou sbírány podle tradičních postupů v oblasti Yunnan v Číně, poté jsou fermentovány, a získávají tak svou unikátní plnou zemitou chuť, která může připomínat až mírně spálený čaj.

Parametry produktu

Výrobce
Numi
Hmotnost
33,6 g
Počet v balení
16 ks
EAN kód
680692104103