TeaTao Zelený čaj Sencha Miyazaki Superior 50 g

  Tento produkt je skladem. Do středy 28. 8. u Vás doma.

Popis produktu

Díky tomu má hotový, světle zelený až žlutozelený nálev zeleně mandlovitou, travnatou chuť s lehce citrusovými podtóny. TeaTao Zelený čaj Tamaryokucha 50 g informace a recenze. Příprava: Při prvním nálevu zalijte 4-6 gramů čaje 0,3 l převařené vody o teplotě 60-70 °C. Sencha Miyazaki Superior TeaTao je vysoce kvalitní druh japonského zeleného čaje, který roste v horských cedrových a cypřišových lesích prefektury Mijazaki, jenž se nachází na jižní straně ostrova Kjúšú.

Zelený čaj má vysoký obsah antioxidantů, které chrání tělo před oxidačním poškozením. V japonských a čínských zemích věří, že kvalitní zelený čaj dokáže snížit i riziko vzniku kardiovaskulárních chorob a rakoviny. Nejvýznamnějšími jsou flavonoidy epikatechin a katechin, které pomáhají zpomalovat stárnutí těla a zlepšují činnost mozku. Čajové lístky byly sklizeny při první sklizni v pozdním dubnu.

Zelené čaje v bio kvalitě a z Fair Trade obchodu nabízejí velké množství příchutí jsou bohaté na cenné antioxidanty. Země původu: Miyazaki,Japonsko List: Precizně zpracovaný,úzký,leskle kožovitý,tmavě zelené syté barvy Charakteristika: Jedna z nejvyšších tříd japonské senchy, která se na trhu vyskytuje. Čaj z Číny, Japonska, Tchajwanu, Vietnamu a Gruzie.

Parametry produktu

Výrobce
TeaTao
Hmotnost
50 g