Pure Fiji Kokosové mýdlo, mléko & med 30 g

  Tento produkt je skladem. Do středy 28. 8. u Vás doma.

Popis produktu

Dopřejte vaší pokožce nejlepší přírodní přípravky značky RENIU a PURE FIJI, aby byla nejen krásná, ale i zdravá! Přírodní kosmetika značky PURE FIJI je velice kvalitním kosmetickým produktem souostroví Fiji. Explore what people mention and share photos, videos, stories about #kokosovyolej. Vyhněte se oblasti očí! Poté pěnu vydatně opláchněte čistou vodou. PURE FIJI kokosové mýdlo vůně: Mléko a med hmotnost: 30 g Kolekce jemných, dlouhotrvajících krémových mýdel ručně vyrobených z čerstvého kokosového mléka a vyživující směsi exotických ořechových extraktů.

Eshop ESME - Ozónová kosmetika - OLOZOL, Masážní oleje na celulitidu, Rescue remedy. Díky jemnému složení na bázi olejů můžete mýdlo použít k očistě celého těla, aniž by došlo k přesušení či dokonce podráždění pokožky. Pure Fiji kokosové mýdlo Kokosové mléko a med 30 g. Kokosový olej v kombinaci s dalšími extrakty vytvoří krémovou pěnu, která účině myje a zároveň je velice šetrná k pokožce, zbytečně ji nevysušuje, naopak zjemňuje a dodává jemnou exotickou vůni.

Vysoký obsah panenského kokosového oleje a přírodního glycerinu vytváří luxusní, bohatou pěnu, mimořádně jemnou pro celé tělo. Olej o pokožku pečuje, zjemňuje ji a chrání před dehydratací i podrážděním. Použití: Mýdlo napěňte ve vlhkých rukách a pěnu aplikujte podle potřeby na pokožku celého těla. Rescue remedy- Bachovy krizové esence působí v období stresu, krize, paniky, šoku,.

Tuhé kokosové mýdlo s uklidňující vůní mléka & medu pečuje o pokožku celého těla díky jemnému výživnému složení na bázi rostlinných olejů a výtažků. #kokosovyolej Instagram photos and videos - Instagram Viewer Authgram. Základ tuhého mýdla tvoří kokosový olej, který je bohatý na řadu vitaminů, antioxidantů a dalších prospěšných látek.

Parametry produktu

Výrobce
Pure Fiji
Hmotnost
30 g