Chaudhary Biosys Bazalka vonná francouzská 10 ml

  Tento produkt je skladem. Do úterý 27. 8. u Vás doma.

Popis produktu

(CBNL) byla založena v roce 2004 za záměrem spolupracovat s vládními agenturami a skupinami v oboru Non-Timber Forest Production, tedy pro podporu produkce bez kácení lesů. Usnadňuje dýchání a uvolňuje dutiny, působí protizánětlivě a urychluje průběh infekčních onemocnění. Lehká bylinná vůně ulevuje při bolestech hlavy a migrénách, také mírní nervové napětí a uklidňuje. Pár kapek bazalkového oleje můžete přidat také do aviváže či prášku na praní, prádlo krásně provoní.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Francouzská bazalka je vhodná při virových onemocněních horních cest dýchacích i při astmatu. Vůně bazalky také harmonizuje zažívání a mírní nevolnost, působí antispazmaticky. Mírní kašel a napomáhá vykašlávání, uvolňuje hlen a podporuje snadné dýchání.

Francouzská olivová omáčka recept - Nejlepší omáčky a zálivky - Recepty. Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Éterický olej z vonné bazalky francouzské je skvělým pomocníkem při nachlazení horních cest dýchacích. Produkt Farfalla Pokojový sprej Atmosphere 80 ml Brno.

Chaudhary Biosys Bazalka vonná francouzská, Nepál 10 ml - Výživa hrou. Společnost Chaudhary Biosys (Nepal) Pvt.

Parametry produktu

Výrobce
Chaudhary Biosys
Objem
10 ml