Himalyo 100% Goji šťáva, BIO 750 ml

  Tento produkt je skladem. Do úterý 1. 7. u Vás doma.

Popis produktu

Ideální k pravidelné, každodenní konzumaci v celé rodině vyjma dětí do 3 let. Čiré provedení láhve GOJI ORIGINAL Vám umožňuje kontrolu přírodnosti džusu. Už pouhých 25 ml tohoto klenotu přírody plně pokryje Vaši doporučenou denní dávku antioxidantů, vitamínů a minerálů. Značka HIMALYO jako jediná na trhu dodává Goji juice v čirých, průhledných lahvích 750 ml.

Využijte možnost darování jedinečného plodu přírody v atraktivním balení Vašim přátelům, známým, kolegům, příbuzným!. Plody goji jsou v dneÅ¡ní době velmi důležitou potravinou ve zdravé výživě. Pochází z výběrových sklizní pěstovaných striktně ekologicky a v souladu s přírodou. Nevíte, o jakém ovoci je řeč? Není to citron, pomeranč ani kiwi.

Štáva Goji bio - Váš zdroj energie a vitality, 750ml. K tomuto produktu ZDARMA 100g Himalyo Gojji plod!m Platí do vyprodání zásob. GOJI – nejprospěšnější rostlina na světě Elixír zdraví a dlouhověkosti, ovoce nesmrtelnosti, nejzdravější ovoce na světě, červené diamanty či tajemství krásy a věčného mládí hollywoodských hvězd. Produkty z goji a rakytníku té nejlepší BIO kvality seženete u nás za výhodné ceny.

Rozvrstvení džusu je přirozený jev živé tekutiny neovlivněné zahušťovadly. GOJI ORIGINAL 100% juice je přírodní, nezahušťovaná a ničím neupravovaná, živá tekutina bez jakýchkoliv přídavných látek lisovaná z čerstvých plodů kustovnice čínské, které jsou skutečným elixírem mládí, zdraví,mládí a krásy. Himalyo BIO 100% Goji Juice (šťáva z plodů kustovnice čínské) 750 ml - MJ-KrasaZdravi. Správnou odpověď nalezneme, podíváme-li se směrem na východ do stínu svahů majestátních Himálají, kde nalezneme kustovnici čínskou neboli GOJI.

Goji Himalyo 100% šťáva 750ml s cenou od: 273 Kč. Otevřená láhev může vydržet v lednici (do teploty 5°C) déle než 2 měsíce, doporučujeme ale konzumaci do 30 dnů po otevření. Díky těmto postupům jsou v této výjimečné, živé šťávě zachovány veškeré antioxidanty, vitamíny, minerály a další zdraví prospěšné látky v maximální míře. Tip: Šťávu můžete přidat do svého oblíbeného smoothie.

Tato zázračná bobule je využita pro vytvoření vynikající šťávy z goji. Sami tak můžete vizuálně posoudit stav přirozeného vrstvení v horní části láhve vypovídající o nepoužití zahušťovadel a konzervantů, které by přirozenému vrstvení bránily, nebo jej zpomalovaly. Vybírejte ze sušených goji plodů, goja i rakytníkových sirupů a jiných. Pro výrobu jednoho litru GOJI ORIGINAL bylo zpracováno 6 kg výběrových plodů.

Jeden z nejlepších přírodních produktů nejen na českém trhu. AWA shop Brno, Goji Himalyo juice 100% šťáva 750ml - ovoce dlouhověkosti, podporuje obranyschopnost organismu, redukuje stres, antioxidant, prospívá spánku. Vysokohorský původ a náročné klimatické podmínky dodávají rostlinám unikátní koncentraci nutričních látek.

Parametry produktu

Výrobce
Himalyo
Objem
750 ml
EAN kód
8594193241019