Equa Active (0,55 l) - modrá - z odolného borosilikátového skla

  Bohužel neznáme dodací lhůtu tohoto produktu.

Popis produktu

Proč kupovat pet lahve? Se zdravou lahví EQUA budete in, vždy s čerstvým nápojem po ruce a navíc ušetříte za drahé a nekvalitní kupované vody. Ekologické lahve, termosky a karafy Archivy - Ekodárky. Ve spolupráci s foodblogerkou Terkou, která pochází z našich řad, jsme pro vás na srpen připravili několik chutných letních receptů. Máte problém s dodržováním pitného režimu a otázka životního prostředí vám není cizí? Tak jsou pro vás recyklovatelné lahve Equa jako stvořené! Přestože.

Uskladnění a přenos potravin Skleněná lahev Equa Active White, 0,55 l za 489 Kč. Chcete-li mít jistotu, že máte dostatek pitné vody po celý den, mějte u sebe stylovou a praktickou láhev EQUA ACTIVE s vodou. Lahev EQUA ACTIVE je o zdravém životním stylu, aktivitě a pohybu. Ekologické lahve Equa jsou ručně foukané (dokonce v Česku), soustředí se na minimalistický design a kvalitní řemeslné zpracování.

Maximální důraz je kladen na ergonomii – dobré držení díky použitému silikonu a pohodlné pití díky širokému hrdlu. Tyto zdravé lahve vám pomohou stylově dodržovat důležitý pitný režim, snadno se udržují – a ze skla voda prostě chutná nejlépe. Metallic Collection je inspirovaná kovovými odstíny, hraje si s geometrií a vytváří pravidelné obrazce pomocí teček. Kohoutková je navíc o 99 % levnější než balená, takže můžete ušetřit doslova tisíce a ještě vyjádřit svůj názor na nesmyslné jednorázové PETky, kterých máme bohužel plné skládky i oceány.

Nerezové víčko se silikonem nepropustí ani kapičku. Equa Active (0,55 l) - modrá Z odolného borosilikátového skla.

Parametry produktu

Výrobce
Equa
Barva
modrá
Materiál
Tělo: borosilikátové sklo, víčko: nerezová ocel, polypropylen, silikon
Váha
380 g
Země původu
Navrženo ve Slovinsku. Vyrobeno v České republice.