Equa CMYK Squeeze (0,55 l) - černo-modrá - z odolného borosilikátového skla

  Bohužel neznáme dodací lhůtu tohoto produktu.

Popis produktu

Maximální důraz je kladen na ergonomii – dobré držení díky použitému silikonu a pohodlné pití díky širokému hrdlu. Kohoutková je navíc o 99 % levnější než balená, takže můžete ušetřit doslova tisíce a ještě vyjádřit svůj názor na nesmyslné jednorázové PETky, kterých máme bohužel plné skládky i oceány. Equa Cmyk Squeeze 550ml detailní informace - srovnání cen, recenze a hodnocení, diskuse, porovnání cen Equa Cmyk Squeeze 550ml outdoor láhev na NejlepsiCeny. ✓Garancia vrátenia peňazí ✓Vernostný program ✓Doprava nad 45€ Zdarma.

Nerezové víčko se silikonem nepropustí ani kapičku. Ekologické lahve Equa jsou ručně foukané (dokonce v Česku), soustředí se na minimalistický design a kvalitní řemeslné zpracování. ♻ Skleněné lahve - pečlivě vybírané BIO/EKO produkty. Equa CMYK Squeeze (0,55 l) - černo-modrá Z odolného borosilikátového skla.

See more ideas about Water bottles, Drink bottles and Drinking. Tyto zdravé lahve vám pomohou stylově dodržovat důležitý pitný režim, snadno se udržují – a ze skla voda prostě chutná nejlépe.

Parametry produktu

Výrobce
Equa
Barva
černo-modrá
Materiál
Tělo: borosilikátové sklo, víčko: nerezová ocel, polypropylen, silikon
Váha
380 g
Země původu
Navrženo ve Slovinsku. Vyrobeno v České republice.